Najczęściej zadawane pytania

O 3-2-1 SPRZEDANE!
Dla sprzedających
Dla kupujących
Aspekty korporacyjne
Kto będzie mógł kupić pojazdy?
Dlaczego prywatne osoby nie będą mogły kupować pojazdów?
Dlaczego 3-2-1 SPRZEDANE! nie będzie zajmować się sprzedażą samochodów? A może jednak to krok do przejęcia także tej części rynku?
Czy nowa usługa stanowi konkurencję dla dealerów samochodów używanych?
Jak Klient biznesowy będzie obniżał koszty dzięki waszemu rozwiązaniu?
Czy auto wystawione na aukcji będzie miało gwarancję udzieloną przez 3-2-1 SPRZEDANE? Kto będzie odpowiadał za ewentualne wady pojazdu, które nie zostaną wykryte na etapie badania technicznego?
Czy będziecie dostarczać zlicytowane pojazdy do klientów biznesowych, czy będą musieli odbierać je sami?
Czy 3-2-1 SPRZEDANE! będzie zmieniać stan techniczny pojazdów przed wystawieniem na aukcję (np. wymieniać części eksploatacyjne)?
Czy nie boicie się, że dealerzy nauczeni wcześniejszymi doświadczeniami z podobnymi usługami, będą nieufni wobec Was?
Czy to ma sens? Dealerzy samochodów używanych korzystający z kolejnego pośrednika?
Czy aukcja dedykowana będzie tylko dla dealerów samochodów używanych, czy również dla jednoosobowych działalności gospodarczych?
Jakie są korzyści dla klientów B2B, skoro muszą płacić OTOMOTO za pośrednictwo? Czy nowa usługa zagraża waszym klientom B2B?
Czy 3-2-1 SPRZEDANE! ma być odpowiedzą na nieuczciwych handlarzy w Polsce?

Usługa jest odpowiedzią na potrzeby klientów zarówno indywidualnych jak i biznesowych, którzy szukają efektywnych i uczciwych sposobów zakupu i sprzedaży samochodu zarówno w świecie online jak i offline. 3-2-1SPRZEDANE! wspierane przez OTOMOTO patrzy na polski rynek optymistycznie. Zauważamy jego dynamiczny rozwój i olbrzymią transformację jaką przez lata przeszedł. Uważamy, że na polskim rynku jest coraz więcej firm, które do swoich działań podchodzą w sposób uczciwy i profesjonalny i chętnie podejmujemy z nimi współpracę na rzecz dalszego budowania wiarygodnego i transparentnego rynku motoryzacyjnego w Polsce.

Jak 3-2-1 SPRZEDANE! ocenia transparentność rynku samochodów używanych w Polsce?
Czym jest Aukcja Live?